Linki sponsorowane

Kampanie Adwords Katowice

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania Adwords

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Adwords

Województwo:

śląskie

Miasto:

Katowice

Powierzchnia:

164.64 km²

Ludność:

301834

Reklamy PPC

Kampanie AdWords są również znane pod hasłem PPC, ponieważ ogłoszenia wyświetlają się w wynikach wyszukiwania, a reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy reklama jest kliknięta i przeniesie użytkownika Internetu na stronię docelową. Chociaż może to wydawać się bardziej korzystna niż zwykłe pozycjonowanie i SEO, które trwa dłużej w rzeczywistości te dwie strategie SEM i SEO są prowadzone razem aby osiągnąć efekt synergii.

Linki sponsorowane Google Adwords mogą pomóc określić najlepszą strategię prowadzenia kampanii reklamowej. W ten sposób pozycjonowanie skupia się na celach które będą skutecznie wpływać na wzrost liczby klientów. Ustalenie priorytetów jest ważnym etapem każdej kampanii. Google Adwords pozwala na szybkie wyświetlanie reklam dla słów kluczowych, które szukają klienci Twojej firmy. Zwiększając tym samym szanse na wzrost odwiedzin Twojej strony. Ogłoszenia mogą być umieszczone bardzo szybko, podczas gdy strategia SEO trwa zwykle dłużej, ale zapewnia bardziej trwałe i większe zyski w dłuższej perspektywie.

Badania pokazują, że gdy witryna pojawia się wysoko w rankingach wyszukiwarek, dodatkowa reklama w linkach sponsorowanych na pierwszej stronie wyników sprawia, użytkownicy częściej klikają w Twoją stronę internetową. Warto więc połączyć działania SEM i SEO i uzyskać więcej klientów w czasie oczekiwania aż pozycjonowanie przyniesie efekty.

W kampanii linków sponsorowanych bazujemy na doświadczeniu certyfikowanych specjalistów oraz współpracy z klientem w celu ustalenia priorytetów.

Google Adwords oferuje reklamy o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Ogłoszenia są krótkie, składające się z jednego nagłówka 25 znaków i dwóch dodatkowych linii tekstu 35 znaków każda. System bazuje na sloganach tekstowych, formatach graficznych i wideo.

Kampanie linków sponsorowanych są wykorzystywane przez duże i małe firmy w celu przyciągnięcia nowych konsumentów. Czy Twoja strona internetowa przyciąga odpowiedni ruch i wystarczającą ilość nowych użytkowników?

Chcesz błyskawiczne osiągnąć efekty?

Certyfikowany specjalista Adwords pomoże ocenić i skorygować Twój plan działań. Pomagamy w dokonaniu właściwych decyzji w zakresie promocji PPC. Specjaliści znają techniki umieszczania reklam w Google AdWords, YouTube i innych systemach.

PPC jest strategią która pasuje do każdego biznesu. Linki sponsorowane Adwords zapewnia nie tylko natychmiastowy ruch z płatnych reklam, ale stanowią także uzupełnienie ogólnej strategii marketingu internetowego. Jest to rozwiązanie zarówno dla starych jak i nowych firm, które potrzebują intensywnej i skutecznej reklamy.

Jeśli szukasz informacji na temat Google Adwords wyślij do nas wiadomość za pomocą formularza kontaktowego.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy